Renginių kalendorius
  Rugsėjis 2016 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
AGATA langai - Tarptautinės muzikos dienos koncertas
2016 09 18 Sekmadienis
13:00 - 15:00
Lietuvos Respublikos Prezidentūra, Vilnius
AGATA langai - Tarptautinės muzikos dienos koncertas

https://www.facebook.com/events/1674008606251223/

 

Rugsėjo 18 d. 13 val. Tarptautinę muzikos dieną švęsk iškilmingai ir stilingai! Drauge su „Golden Parazyth", meistriškumo studijų „AGATA Langai“ dalyviais ir jų mokytojais bei Kauno akademiniu jaunimo choru! Ypač gražioje ir prestižinėje Vilniaus vietoje – LR Prezidento rūmų kieme (S. Daukanto a. 3)! Koncertas visiškai nemokamas! Ateik ir pasikviesk draugus! 

Jaunus ir talentingus muzikantus vienijantys „AGATA Langai“ Prezidento rūmų kieme Tarptautinę muzikos dieną švenčia jau ketvirtus metus iš eilės. Šiai progai skirtas jų pasirodymas tampa ir studijų baigiamuoju koncertu. 

„AGATA Langai“ dalyviai kiekvienais metais kviečiasi žinomus svečius muzikuoti drauge. Šiemet tai – elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“ ir tituluotasis Kauno akademinis jaunimo choras.

„Golden Parazyth“ – žinomi gyvos ir elektroninės muzikos derinimo virtuozai. Todėl šiemet žiūrovų laukia itin įdomus bendras visų trijų darbas. „Mums patiems elektroninė muzika nėra svetima, todėl groti su „Golden Parazyth“ bus ypač smagu. O Kauno akademinis jaunimo choras garsus tuo, kad vertina ir mėgsta atlikti šiuolaikinių Lietuvos kompozitorių kūrinius. Todėl bendras visų darbas turėtų būti labai netikėtas, profesionalus ir novatoriškas“, – sako „AGATA Langai“ meno vadovas ir koncerto siela Arnas Mikalkėnas.

Jis prisipažįsta, kad šiais metais koncertas turi ir dar vieną savaime atsiradusią temą. „Visai Lietuvai aktuali emigracijos problema palietė ir „AGATA Langai“ studentus. Vis daugiau jaunų ir gabių žmonių išvažiuoja į užsienį ir tikrai grįžta ne visi. Kai kurių mūsų AGATA programos dalyvių išvykimas tiesiogiai palietė mus ir inspiravo dabartinę kūrybą“, – sako A. Mikalkėnas. Jis koncerte muzikuos ne tik su savo auklėtiniais bet ir su kitais „AGATA Langai“ mokytojais dainininke Juste Sakalyte ir saksofonistu Tomu Razmum.

Koncerto vedėjas – Richardas Jonaitis.
„AGATA Langai“ meno vadovas – Arnas Mikalkėnas. 
Kauno akademinio jaunimo choro meno vadovė – Adelė Mikalkėnienė.

Projektas „AGATA langai“ yra dalinai finansuojamas iš Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos programos lėšų.

Įėjimas laisvas per pagrindinius LR Prezidento rūmų kiemo vartus.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti