Renginių kalendorius
  Balandis 2016 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
"AKTORIŲ TRIO" KONCERTAS
2016 04 22 Penktadienis
18:00 - 19:30
Vaidilos teatras / Salė J9 (A.Jakšto g. 9)
Balandžio 22 d. 18 val. vilniečius ir visus miesto svečius į atsinaujinusią „Vaidilos“ teatro salę (A.Jakšto g. 9) kvies visų laikų geriausia dainuojančių aktorių grupė „Aktorių trio“. Koncerte „Draugams“ nostalgiškai suskambės Kosto Smorigino, Sauliaus Bareikio ir Olego Ditkovskio sukurtos dainos, praneša organizatorius „Bardai LT“.

Kaskart šis laukiamas susitikimas su legendine grupe suteikia virpesio kiekvieno klausytojo širdžiai tikru, nuoširdžiu, žadinančiu gyvenimui garsu.

Nuo 1995 metų su kelių metų pertraukomis koncertuojantys aktoriai vis rečiau susitinka scenoje trise, tačiau, kai tai įvyksta abejingų jų talentui ir scenos bendrystei nelieka, be to, tokie muzikiniai susitikimai vis dar teikia kūrėjams malonumą. Išlieka sielų giminystė, pagarba bendroms vertybėms, muzikai ir poezijai.

Kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas slypi gerame tekste ir geroje muzikoje, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys. Trys skirtingos asmenybės, skirtingi ir jų kūriniai. Bet gal už tai jie ir yra mylimi publikos. Juk dainose atlikėjai sugeba pasijuokti net iš mirties baimės, paversdami ją žaisminga, dovanojančia („...mirtis padovanojo man šešetą lentų. O aš malūno sparną pasidariau iš jų...“), o neapčiuopiamo siužeto daina „Žalia žalia“ jau tapo žanro klasika, šalia tų jausmingų, gilių „Motinos veido“, „Lietaus“, „Daugiau nebeliko“ ir kitų. Visa tai ir ne tik, teisingos muzikos mylėtojai išgirs atėję į legendinę „Vaidilos“ teatro salę.

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia susitikti ir maloniai praleisti pavasariškos nuotaikos vakarą su dainuojamąja poezija. O aktorių Kostą Smoriginą neabejotinai pradžiugintų gerbėjų atneštos gėlės, juk tądien jis scenoje švęs savo gimtadienį.

Koncertas vyjs balandžio 22 dieną, 18 valandą, „Vaidilos“ teatro salė (A.Jakšto g. 9, Vilnius).

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti