Renginių kalendorius
  Gruodis 2014 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Aktorių trio - Naujametinis jubiliejinis koncertas
2014 12 31 Trečiadienis
18:00 - 20:00
Švyturio arena, Klaipėda
http://www.bilietai.lt/lt/event/22867

Naujieji su „AKTORIŲ TRIO“: jubiliejinis koncertas „25 GYVOS BARDŲ MUZIKOS METAI“

Senųjų ir Naujųjų sandūra – išskirtinis vakaras ypatingam koncertui! Gruodžio 31 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje fenomenalusis „Aktorių trio“ kviečia pažymėti solidų grupės jubiliejų koncerte „25 gyvos bardų muzikos metai“.


Specialus renginys ištikimus gerbėjus, kurių gretose nestinga nei brandaus amžiaus klausytojų, nei jaunosios kartos atstovų, pradžiugins turtinga programa – legendinėmis „Aktorių trio“ dainomis, netikėtomis jų versijomis ir naujais kūriniais. 25-metis scenoje prikaustys žvilgsnius ir išskirtiniais scenografiniais sprendimais. Šventė gyvą, nuoširdžią muziką vertinančioms širdims, įstabių įspūdžių ištroškusioms akims, nepriekaištinga garso kokybė ausims – tirpstant paskutinėms 2014-ųjų valandoms padovanokite sau bei savo artimiesiems nuostabų vakarą, kuris išliks atmintyje ilgam!

Sukakties „svorį“ būtų sunku pervertinti. Kosto Smorigino, Olego Ditkovskio ir Sauliaus Bareikio grupė stebina savo unikalumu ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Trys aktoriai, trys brandžios ir labai kūrybingos asmenybės, trys skirtingi balsai ir instrumentai... Visa tai – suvienyta prasmingų tekstų, su meile atliekamos muzikos ir gražios bičiulystės, trunkančios jau 25-erius metus.

Nors grupė gyvuoja jau ketvirtį amžiaus, gerbėjai tikrai nėra išpaikinti koncertų. Kadangi visi „Aktorių trio“ nariai – veiklūs, universalūs menininkai, save mielai išreiškiantys skirtinguose projektuose, grupės veikloje yra buvusi ne viena pertrauka, trukusi ilgesnį ar trumpesnį laiką. Nepaisant išsiskyrimų su klausytojais intervalų, aktoriai ant scenos visad sugrįžta kupini didelio troškimo pasidalinti savo kūryba, nuolat ją papildo naujovėmis, o ir senus hitus, kurių žodžius daugelis klausytojų žino mintinai, stengiasi „prakalbinti“ kaskart kiek kitaip.

„Aktorių trio“ jubiliatams ant scenos Klaipėdos „Švyturio“ arenoje akompanuos Eugenijus Jonavičius su savo instrumentalistų grupe. Galima numanyti, kad bardų muzika, nuspalvinta virtuoziško džiazo prieskonių, taps atradimu daugeliui!

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti