Renginių kalendorius
  Balandis 2015 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
Atsisveikinimo turas! „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“
2015 04 14 Antradienis
18:00 - 20:30
Jonavos kultūros centras, Jonava
http://www.tiketa.lt/atsisveikinimo_turas_paskutiniai_bremeno_muzikantai_12456

Atsisveikinimo turas! „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“

 

Režisierius – Aidas Giniotis

Scenografijos ir kostiumų dailininkė – Ramunė Skrebūnaitė

 

Grupė „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ – tai Rainis (Dalius Skamarakas), Petuchauskas (Andrius Kaniava), Rexas (Aidas Giniotis), Kanopa (Aurimas Meliešius) Keistuolių teatro melomanus nukels į tuos laikus, kai labai „kieta“ buvo turėti ilgus plaukus, nutrintus džinsus, o uždrausta Vudstoko dvasia vis prasiverždavo pro taisyklių suvaržytą kasdienybę.

 

Muzikiniame spektaklyje suaugusiesiems „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“ DJ (Sigitas Mickis) pasakoja apie keturis laisvos sielos muzikantus, kuriems kelią į šlovę stengiasi praskinti prodiuseris Leo (Darius Auželis). Tačiau vyrų sielas šildo ne šlovės ir prožektorių šviesos, o meilė visų jų mūzai Ingai (Ilona Balsytė /Agnė Sunklodaitė). Šios keistos kompanijos bandymai savaip papasakoti garsiąją Brėmeno muzikantų istoriją nukelia žiūrovus į 6-7 dešimtmečius, kai emocijas valdė „pjaustomos“ gitaros ir būgnų ritmas, o vienintelis būdas išsakyti savo mintis buvo sudėti jas į iš dūšios „plėšiamas“ dainas.

 

 

Profesionalių teatrų festivalyje „Teatrų pavasaris – Kaunas 2002“ režisieriui Aidui Giniočiui skirtas pagrindinis prizas už geriausią spektaklį – „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“; aktoriui Andriui Kaniavai – žiūrovų prizas už geriausią (Dovydo Petuchausko) vaidmenį spektaklyje „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“.

 

Premjera – 2002-04-13

Spektaklio trukmė – 2 valandos 30 minučių (su pertrauka)

 

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

 

Nuolaidos internetu priskiriamos įvedus nuolaidos kodą „keistuoliai“.

 

PASTABA! Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti