Renginių kalendorius
  Rugsėjis 2016 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
"Ausų mūša"
2016 09 17 Šeštadienis
19:00 - 23:00
Čečėnijos aikštė, Eiguliai, Kaune
https://www.facebook.com/events/1108788719199223/

Šeštadienį Eiguliuose Kaune – garsų jūra vardu „Ausų Mūša“

Rugsėjo 17 dieną, šeštadienį, nuo 19 val. Čečėnijos aikštė Kauno Eigulių rajone atgis nuo naujų garsų – čia skambės alternatyvinės ir elektroninės muzikos koncertų serijos “Ausų mūša” muzika. Be abejo, į vietos bendruomenei skirtą renginį bilieto pirkti nereiks.

„Retrospektyvūs garsai retrospektyvioje vietoje“ – tokį šūkį sakė renginio organizatorius Algimantas Kvecys. „Kur tik pasisuksi, Čečėnijos aikštės prieigose jauti nostalgiją . Šis rajonas dar nespėjo pasikeisti dėl masinės daugiabučių renovacijos ar naujų kotedžų statybų.

Vis dar jaučiamas „Buto“, kaip po pagrindinės bendruomenės dedamosios dalies vaidmuo. Čia klausiama - Kuriame bute gyveni? Kelių kambarių butas? Ar brangus tavo buto šildymas? „Butas – Laiptinė – Daugiabutis – Kvatalas – Rajonas“ – šiai matricai ir dedikuotas mūsų renginys“

Koncertą atidarys šiais metais albumą „Results May Vary“ išleidęs dub techno ir downtempo muziką tyrinėjantis kaunietis Soma Happiens. Ilgą laiką tik studijoje muzikavęs „Soma Happiens“ būtent „Ausų mūšai“ ruošia pirmąjį gyvą pasirodymą.

Aštuoniasdešimtųjų rimtų jūrą pažers atlikėja iš Vilniaus Rūta Mur. Tokio pasitikėjimo savimi ant scenos galėtų pavydėti kiekvienas. Visi žino - tvirtas charakteris ir svarus žodis vis dar aktualus kasdieniame miegamųjų daugiabučių namų gyvenime.

Trečiasis ir bene radikaliausias „Ausų Mūšos“ svečias Noise Ladder - puikiai sostinės alternatyvios muzikos scenai pažįstamas atlikėjas atveža savo triukšmo sieną ir į Čečėnijos aikštę. Organizatoriai tiki - šį projektą po renginio prisiminsite savo sapnuose, o vietinės močiutės – gal ir košmaruose.

uždarys atlikėjas, apie kurį daug dar nėra žinoma - kaunietis Kojos Sopa. Organizatoriai juokauja, kad juos pasiekė tik už\tikrinimas, kad po jo pasirodymo susirinkusiems tikrai „sopės kojos“.

Audiovizualinis ciklas „Ausų Mūša“ startavo pernai bene pačiame paslaptingiausiame Lietuvos miestelyje – Mosėdyje, kur jo inauguracijoje grojo MOTIONNO, vilnietis Number Eleven ir Lietuvos alternatyvinės elektroninės scenos vienas lyderių – Girių Dvasios.

Pasak organizatorių, ateityje „Ausų Mūša“ turėtų įsitvirtinti kaip kasmetinis neeilinėse vietose vykstantis alternatyvios elektronikos renginys.

Daugiau informacijos – Algimantas Kvecys, garsasdelvaizdo@gmail.com, +370 699 05054

Ausų mūšos“ puslapis „Facebook“ - https://www.facebook.com/events/1108788719199223/Atlikėjų muzikos galite paklausyti:

 

Soma Happiens - https://soundcloud.com/soma_happiens
Rūta Mur / MUR® - https://soundcloud.com/rutamur
Noise Ladder - http://www.noiseladder.com/
Kojos Sopa - https://soundcloud.com/kojosopa
MOTIONNO - https://soundcloud.com/motionno

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti