Renginių kalendorius
  Rugsėjis 2016 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Balkanaktis Fiesta #3
2016 09 02 Penktadienis
21:00 - 23:59
Salionas, K. Sirvydo g. 6, Vilnius
https://www.facebook.com/events/176814792738275/

Energingieji „Baltic Balkan“ uždaro vasaros sezoną. Penktadienį bohemiškas sostinės baras „Salionas“ (Sirvydo g. 6) prisipildys balkaniškos ir rytietiškos muzikos siautulio – čia grupė surengs trečiąjį ir jau paskutinįjį „Balkanaktis. Fiesta“ vakarėlį po atviru dangumi.

Skrybėlės, ūsai, sijonai, auksiniai dantys – be šių atributų „Baltic Balkan“ renginiai jau tapo sunkiai įsivaizduojami. Kaip ir šokių iki paryčių! O jų netrūks ir penktadienį – grupė gerbėjams ruošia smagią vasaros uždarymo programą.

Ankstesniuose „Balkanakčio. Fiestos“ renginiuose kraują kaitinusios seksualios burleskos šokėjos šįkart pultą užleis į tropikus susirinkusius nukelsiančiam vokiečių trijulės „Oriental Tropical“ nariui DJ Janeck. Originalų, kiek lėtesnį, tačiau svaiginančiai hipnotizuojantį skambesį mėgstantis didžėjus leis iš naujo atrasti orientalcumbia ir dub muziką. DJ Janeck jau spėjo sužavėti  garsaus „Fusion“ festivalio dalyvius, todėl neabejoja – jo muzika turėtų patikti ir Lietuvos publikai.

Fiestoje taip pat dalyvaus jau nebe pirmus metus skaičiuojantis draugiškų muzikinių dvikovų kolektyvo „Tropical Soundclash“ nariai Souldatov ir Stereobeaver, pajudėti kvies ir vakaro šeimininkai „Baltic Balkan“, čia pristatysiantys specialiai vasaros išlydėtuvėms paruoštą programą.

Jau netrukus grupės gerbėjai sulauks ir daugiau džiugių žinių – maždaug po mėnesio „Baltic Balkan“ Paryžiaus leidybos firmoje ketina išleist naują minialbumą „Balkantinnitus“. Albume bus bendrų kūrinių su Prancuzijos world muzikos atlikėjais.

Albumas, kaip ir pirmasis, 2012 metais pasirodęs „Katapulta“ bus išleistas elektroninėje erdvėje, tačiau „Baltic Balkan“ svarsto ir apie tradicinio albumo išleidimą. Jame turėtų sutilpti abu iki šiol tik skaitmeniniu formatu išleisti minialbumai.

 

Kol dėliojami paskutiniai štrichai, grupė jau planuoja savo koncertinį turą ir užsienio šalyse. Spalio pabaigoje jie aplankys Madridą, Siviliją, Barseloną – Ispanijoje jų laukia ne vienas koncertas. Vėliau „Baltic Balkan“ šokdins ir Belgijos, Olandijos, Lenkijos publiką. O vėliau sugrįš užkurti pirties į jau pamėgtą „Peroną“.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti