Renginių kalendorius
  Lapkritis 2016 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
Colours Of Bubbles vinilo plokštelės pristatymo koncertas
2016 11 11 Penktadienis
20:00 - 22:00
Tamsta Club, Vilnius
https://www.facebook.com/bandCoB/

“Colours of Bubbles” du savo diskus apibendrinantį vinilą pristatys ture „Ceremony“ Lapkritį ir gruodį senos grupės dainos nuskambės dar jausmingiau ir niūriau

Colours of Bubbles“ išleidžia savo pirmąją vinilo plokštelę „picture disc“ formatu, ir ją melomanai pirmiausia galės įsigyti tik dar iki Naujųjų Metų įvyksiančių grupės koncertų penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose metu.

Viena vinilo pusė bus skirta grupės albumui „Inspired by a True Story“, kita – šiemet išleistam diskui „She Is the Darkness“. „Picture disc“ technologija (pirmasis toks leidinys Lietuvoje buvo „Foje“ „Aš esu čia“) leidžia tiesiai ant plokštelės uždėti vaizdą, tad puses bus galima atskirti pagal viršelių piešinius. Prekiauti retu vinilu kitur, nei žiemą vyksiantys grupės koncertai, „Colours of Bubbles“ nežada iš viso.

Vasarą pasirodžiusi didžiausiuose šalies festivaliuose, ir spėjusi pristatyti savo naują programą tiek LRT Opus eteryje, tiek kaimyninėse šalyse, šiauliečių grupė dar kartą aplankys Lietuvos skoningos muzikos mėgėjus. „Colours‘ai“ žada tiek naujausias, tiek senas, nedaugeliui girdėtas savo dainas papildyti naujomis aranžuotėmis bei instrumentuotėmis. Turas „Ceremony“ prasidės kitą penktadienį sostinės klube „Tamsta“.

Jo koncertų datos: lapkričio 11 d. Vilniuje, klube „Tamsta“ (A. Strazdelio g. 1) ir tęsis lapkričio 19 d. Panevėžyje „Tauros Lofte“ (Senamiesčio g. 29) ir gruodžio 15 d. Kaune, klube „Sandėlis“ (Muziejaus g. 9), gruodžio 16 d. bare „Blic“ Šiauliuose (Tilžės g. 155), o finišuos Klaipėdoje, klube „Kaštonas“ (Danės g. 6).

„Vieną kartą teko vienam iš mūsų sėdėti prie stalo ir klausytis seno pasakojimo apie tikrą istoriją, kai dingo viena nuo jūros autostopu iškeliavusi mergina, ir nors ieškojo jos šimtai pareigūnų, ji taip ir neatsirado. Nei kapo, nei laidotuvių ceremonijos. Tad ta laidotuvių ceremonija simboliškai įvyks mūsų dainose“, sako „Colours of Bubbles“ nariai, per Vėlines išplatinę režisieriaus Dariaus Minioto „užsklandą“ būsimam turui.

Pažiūrėkite.. ir lauksime koncerte! - https://www.youtube.com/watch?v=ZOwKIiPv_xw

 

www.coloursofbubbles.com

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti