Renginių kalendorius
  Birželis 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Domantas Razauskas su grupe „Vos Vos“
2017 06 22 Ketvirtadienis
19:00 - 23:59
COMBO vasaros terasa Raudondvario pl. 107, Kaunas
Po anšlaginių dešimtmečių koncertų su Sauliumi Petreikiu vietoje niekada nestovintis Domantas Razauskas persikelia į visai kitokį - roko muzikanto amplua. Pirmą kartą Kaune jis pasirodys su specialiai naujai programai suburta grupe "Vos Vos".

"Tiesiog prieš kurį laiką labai pasiilgau seno gero tradicinio gitarinio garso, tokios roko esencijos - dvi gitaros, būgnai, bosas", - sako įvairiausiais stiliais žongliruojantis kūrėjas. "Vos Vos" programoje Domanto senos ir visai naujos, specialiai šiai grupei parašytos dainos suskamba kitaip, nei akustiniuose koncertuose. Bene pagrindiniu akcentu tampa elektrine gitara grojantis Jonas Krivickas "Kreivas", anksčiau ilgą laiką grojęs su "Skyle". Kiti muzikantai - ilgamečiai Domanto partneriai: Marius Leiburas, koncerte grojantis net dviem mušamųjų komplektais - akustiniu bei elektriniu ir bosininkas Paulius Rukas. "Negaliu pasakyti, kad tai sunkesnė muzika. Gal vos vos... Sunkią muziką galima pagroti ir metalofonu, ir akustine gitara. Muzikos sunkumas yra emocinis reikalas, dažniau priklausantis nuo klausytojo įpročių, nei nuo instrumentų pobūdžio. "Vos Vos" - sena mano svajonė pagaliau pagroti tradicine roko grupės sudėtimi. Mano dainų kūnas išlieka tas pats, keičiasi tik drabužis...", - tikina D. Razauskas. Grupė pažada, jog "Vos Vos" nėra ilgalaikis užmojis, todėl nespėję išgirsti šios programos šiemet, daugiau gali tokios galimybės ir neturėti.


BILIETAI

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti