Renginių kalendorius
  Sausis 2015 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Domanto Razausko trio „Vos vos“
2015 01 31 Šeštadienis
19:00 - 21:00
Pramogų salė Renginių Oazė, Kaunas
http://tiketa.lt/domanto_razausko_trio_vos_vos_55899

Domanto Razausko trio „Vos vos“

Naujausias Domanto Razausko trio „Vos vos“ į vieną grupę suveda du virtuozus: multiinstrumentalistą Saulių Petreikį ir akordeonininką Nerijų Bakulą. Šie muzikantai gerai vienas kitą pažįsta iš daugybės bendrų koncertų bei studijų metų LMTA. Tačiau pirmą kartą Nerijus ir Saulius kartu lipa ant scenos tokioms improvizacijoms ir netikėtumams, kurias muzikantams paruošė neprognozuojamasis žodžio ir gitaros meistras Domantas Razauskas.

„Tai Dievo dovana. Groti su tokio lygio muzikantais kaip Saulius ir Nerijus... Ir ne šiaip groti. Pasaulyje yra daug atlikėjų, kurie samdosi aukšto lygio instrumentalistus, išrašo natas... Čia viskas kitaip. Jokių natų. Absoliuti laisvė, visi žanrai, visos kryptys viename. Esu grojęs su įvairiausiais muzikantais, kiekvienas jų savaip nuostabus. Bet jei imu galvoti apie absoliutų virtuoziškumą ir improvizacijas, prieš akis iškart išnyra Sauliaus ir Nerijaus siluetai“, - sakė poetas, kompozitorius, dainų autorius Domantas Razauskas.

Paskutinį sausio mėnesio vakarą „Vos vos“ surengs savo patį pirmą pasirodymą, kuriuo džiugins kauniečius ir miesto svečius. Kūrėjai pažada akustinio džiazo, reggae, bliuzo, meditacijų, įvairių tautų muzikos mozaiką, kurios žiūrovas nepamirš ilgai.

Domantas Razauskas – gitaros, balsai, tekstai

Saulius Petreikis – fleitos, trimitas, klarnetas, vistlai, dudukai, garsai, balsai

Nerijus Bakula – akustinis ir elektrinis akordeonai.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti