Renginių kalendorius
  Rugpjūtis 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
Džordana Butkutė | Vasaros koncertas
2017 08 05 Šeštadienis
21:00 - 23:59
Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga
Ateinančią vasarą populiariausias Lietuvos kurortas Palanga poilsiautojams pasiūlys ne tik jūrą, auksinius paplūdimius ar naktines linksmybes J. Basanavičiaus gatvėje, bet ir didžiausią naujausių laikų Palangos istorijoje muzikinį renginį – pačios scenos karalienės Džordanos Butkutės koncertą. Vienintelis vasarai skirtas Džordžos pasirodymas vyks rugpjūčio 5 dieną Palangos koncertų salėje. Paskutinį kartą Džordana Butkutė Palangoje koncertavo prieš keletą metų, kai čia dar buvo senoji vasaros estrada.

Atnaujintos Koncertų salės erdvės ir nesulyginamai patobulintos techninės galimybės pagaliau leis ir kurorto gyventojams bei svečiams bent iš dalies išvysti tai, ką Džordana Butkutė pastaruosius keletą metų „išdarinėja“ didžiųjų šalies miestų arenose.
„Aš – Karalienė“, „Nesudeginta ant laužo“, „Neoninės pelių uodegos“ – tai koncertų turai, kuriuose sąvoka „roko, popmuzikos koncertas“ buvo pakelta į visiškai naują lygį Lietuvoje ir už tai pelnytai sulaukė neregėtų anšlagų bei publikos susidomėjimo.
Tiesa, atlikėja sako suprantanti, kas yra pats vasaros įkarštis Palangoje ir kokia tuo metu ten tvyro atmosfera, todėl tikrai pasistengs, kad koncertas Palangos koncertų salėje būtų pats linksmiausias jos pasirodymas su pačiais didžiausiais ir mylimiausiais hitais, kuriuos mintinai moka visa Lietuva.
Ir ne tik Lietuva. Neseniai Džordana Butkutė grįžo iš sėkmingų gastrolių Skandinavijoje. O šiuo metu atlikėja jau įrašinėja naujas dainas būsimam albumui, kurį planuojama išleisti dar šiemet.

BILIETAI

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti