Renginių kalendorius
  Vasaris 2015 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
2324252627281
Džordanos Butkutės koncertas
2015 02 21 Šeštadienis
19:00 - 21:00
Alytaus sporto ir rekreacijos centras, Alytus
http://www.tiketa.lt/dzordanos_butkutes_koncertas_11210

Džordanos Butkutės koncertas

 

Džordana Butkutė - „Nesudeginta ant laužo"

 

Džiugi žinia Alytui - jau vasario 21 dieną Džordanos Butkutės koncertas Alytaus sporto ir rekreacijos centre! Specialiai šiam koncertui žiūrovų pageidavimu salėje bus STOVIMI bilietai.

 

Džordana Butkutė pirmą kartą, po ilgos pertraukos, sugrįžta į didžiąsias Lietuvos arenas su nauja koncertine programa

„Nesudeginta ant laužo“.

 

Pagrįstai ar nepagrįstai linksniuojamas Džordanos gyvenimas dažnai

įnešdavo kontraversiškų nuomonių, diskusijų ir apkalbų apie Džordanos asmenybę, kūrybą ir patį gyvenimą. Tai jokiu būdu nesustabdė šios moters, nesunaikino ir nepalaužė jos asmenybės, o tik sustiprino, suteikė dar daugiau ryžto ir jėgų naujiems darbams, kuriuos įvertinti žiūrovams bus suteikta išskirtinė galimybė koncertinio turo metu.

 

„Nesudeginta ant laužo" - tai visas Džordanos gyvenimas, perkeltas į muzikinių kūrinių pasaulį, kurį atlikėja ne tik pateiks atlikdama dainas, bet ir gyvens scenoje, kaip visada šimtu procentų atiduodama save gerbėjams, priešams ir draugams.

 

10 profesionalių muzikantų komanda atliks kūrinius iš naujausio albumo „Kryžkelės", taip pat galingai skambės ir dainos, seniai tapusios hitais: „Nemylėjau Tavęs", „Man Patinka Taip Gyventi", „Dėl Tavęs", „Vienas Namuose", „Sudužusios Viltys" ir daugelis kitų.

 

Kuo bus įspūdingas ir išskirtinis Džordanos turas?

 

Džordanos nuoširdumas, aukščiausio lygio muzika, pats geriausias koncertinis garsas Lietuvoje ir vienas įspūdingiausių apšvietimų koncertinėje Lietuvos istorijoje!

 

Ateik!Pamatyk! Įsitikink!

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti