Renginių kalendorius
  Liepa 2016 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Džordanos Butkutės koncertas „Neoninės pelių uodegos“
2016 07 16 Šeštadienis
22:00 - 23:59
Klaipėda , Klaipėdos vasaros estrada
http://www.tiketa.lt/LT/dzordanos_butkutes_koncertas_neonines_peliu_uodegos_14600

Dž. Butkutė patvirtina oficialiai: vasarą rengia šou „Neoninės pelių uodegos“

 

Dainininkė Džordana Butkutė, pastaraisiais metais pribloškusi dviem neįtikėtinais turais – „Nesudeginta ant laužo“ ir „Aš – Karalienė!“ jau strateguoja kitą siurprizą. Tai bus specialus vasaros koncertas iš koto verčiančiu pavadinimu „Neoninės pelių uodegos“. Jis rengiamas liepos 16 d. Klaipėdos vasaros estradoje.

 

Šios „neoninės pelių uodegos“ veikiausiai lenda iš 9-ojo dešimtmečio, kai klestėjo neoninių spalvų striukės, Tomas Kruzas, vaizdajuosčių nuomos salonai, plėšyti džinsai, balinti plaukai, plastikinės apyrankės ir, žinoma, Džordana Butkutė – tuometinė mados diktatorė, kurios įvaizdis visuomet buvo ryškus, išskirtinis ir kopijuojamas.

 

Šiandien savo koncerto afišoje ji yra piešta, mėlynais plaukais, tarsi būtų japonų animacijos herojė. Kiekviena nauja dainininkės koncertinė programa iliustruojama tam tikrais vizualiniais simboliais. Dž. Butkutė neklonuoja savęs, ji ieško naujų būdų nustebinti. Ne vieną turėjo nustebinti ir jos naujosios programos pavadinimas – „Neoninės pelių uodegos“.

 

„Neonas gali asocijuotis su ateitimi, futuristiniais elementais. Bet mes juk jį turėjome jau praeitame šimtmetyje. Mados ratas vėl apsisuko ir daug šaunių dalykų sugrįžo, tik dabar jie – gerokai aukštesnės kokybės, o man kokybė – labai labai svarbi. Džiaugiuosi, kad šiais laikais turime galimybę padaryti tai, apie ką kažkada galėjome tik pasvajoti“, – sakė Dž. Butkutė.

 

„Neoniniu“ laikmečiu, o ir dabar, scenoje Džordanai – nėra lygių. Dainininkė tai įrodė pastaraisiais koncertiniais turais, kurie vienas už kitą labiau žavėjo šviesos efektais, scenos dekoracijomis, muzikine energija, naujomis hitų spalvomis ir pačios atlikėjos jėga.

 

Naujoji programa „Neoninės pelių uodegos“ be jokios abejonės bus stipriausias lietuvių atlikėjos koncertas pajūryje šią vasarą, nes jau dabar jam atsakingai ruošiamąsi, statoma originali scenografija, kuriamas specialus apšvietimas.

Džordanos koncertinių idėjų generatorius Elegijus Strasevičius teigė, kad liepos 16 d. Klaipėdos Vasaros estradoje Dž. Butkutės koncertą rengia ta pati pastaruose turuose patikrinta komanda. Ką ji sukurs „Neoninėms pelių uodegoms“ – galima tik įsivaizduoti, turint mintyje tai, kad Džordanos komanda kaskart viršija lūkesčius.

 

„Galiu atskleisti, kad ne tik vizualiniai sprendimai publikai paliks ryškų įspūdį. Džordana su savo muzikantų grupe ruošia naują programą, kuri bus lengvesnė, vasarinė. Skambės ir tokios dainos, kurias ji atliko dar 1984-aisiais. Išsitraukėme tuos hitus iš stalčiaus, naujai aranžavome. Klausytojams tikrai patiks“, – intrigavo E. Strasevičius.

Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti