Renginių kalendorius
  Kovas 2016 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
29123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
G&G Sindikatas „Sakmės“
2016 03 04 Penktadienis
21:30 - 23:30
Vilnius , Menų fabrikas Loftas
http://www.tiketa.lt/LT/gg_sindikatas_sakmes_14356

Vos prieš metus išleidę naują albumą ,,Revoliucijos garso takelis” sindikato vyrukai nenustygsta vietoje tiek savo kūrybine, tiek koncertine veikla. Naujas užmojis – koncertas simboliniu pavadinimu ,,Sakmės”. ,,Man sakmės yra tai, ką žmonės perduoda iš kartos į kartą. Tai, kas turi išliekamąją vertę. Sindikato muzika palietė ne vieną žmonių kartą ir sociumą. Mes stengiamės kurti ne vienadienę muziką. Būtent tam bus skirtas šis renginys; jame keliausime per mūsų istoriją, per prasmes ir akcentus”, - apie būsimą koncertą atvirauja Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

 

,,G&G Sindikato” vyrukai neslepia, jog šiuo koncertu keliaus po plačią, net 6 studijinių albumų, diskografiją. Didžiausia planuojama pasirodymo staigmena, jog klausytojas bus stebinamas mažai girdėtais kūriniais, o kartu palepintas naujai aranžuotais laiko patikrintais hitais.. ,,Koncerte pabandysim savo sakmes įvilkti į šiek tiek kitokį nei įprasta skambesį bei vaizdą. O kartu papasakosim šį tą naujo”, - intriguojančiai apie pasirodymą sako Donatas Juršėnas-Donciavas. Taip pat išskirtiniam koncertui ruošiamas slaptas kviestinių muzikantų desantas.

 

 

Asmenys iki 18 metų įleidžiami tik su pilnamečiais lydinčiais asmenimis (prieš patenkant į koncertą reikės pasirašyti nepilnamečio deklaraciją).

 

VIP stovimas bilietas garantuoja gerą matomumą į sceną iš VIP balkono, atskirą barą ir WC.

Perkant VIP stovimas vietas yra galimybė rezervuotis staliuką sau ir savo draugams VIP erdvėje.

Staliukų rezervacija vykdoma tik nusipirkus VIP bilietus el. paštu akvile@menozmones.lt

Staliukų kiekis labai ribotas.

 

Nuolaidos taikomos tik išankstiniams bilietams su LOFTO DRAUGO kortele (2 bilietams). Perkant internetu reikia suvesti LOFTO DRAUGO kortelės numerį.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti