Renginių kalendorius
  Rugsėjis 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
Gytis Paškevičius: Akimirka. Gyvenimas. Istorija. KLAIPĖDA
2017 09 15 Penktadienis
19:00 - 23:00
Vaidilos teatras, Vilnius
NES MEILĖ STIPRI Choras „Jauna muzika" Choro meno vadovas ir dirigentas: Vaclovas Augustinas Darius Mažintas (fortepijonas) Lietuva

Koncerto programa:

Davido Lango kūriniai


„Again“
„For Love Is Strong“
„This Was Written By Hand“
„Just“
Iš „Mergaitės su degtukais pasijos“:
-   „When It Is Time for Me to Go“
-   „In the Dawn of Morning“
-   „We Sit and Cry“

CHORAS,,JAUNA MUZIKA“

1989 metais įkurtas choras – vienas profesionaliausių ir pajėgiausių vokalinių kolektyvų Lietuvoje. „Jaunai muzikai“, kasmet surengiančiai apie 60 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, nuo 1992 metų vadovauja dirigentas ir kompozitorius Vaclovas Augustinas.

1990–1996 metais choras dalyvavo šešiolikoje tarptautinių konkursų, 15 iš jų laimėjo. 1993 metais Varnoje (Bulgarija) „Jauna muzika“ laimėjo aukščiausią apdovanojimą savo istorijoje – Europos chorinio dainavimo didįjį prizą (European Grand Prix for Choral Singing).

Aukštas profesinis meistriškumas pelnė kolektyvui tarptautinį pripažinimą. Choras gastroliavo Europos šalyse, Kinijoje, Japonijoje, Izraelyje, dainavo prestižinėse scenose: Berlyno ir Miuncheno filharmonijose, Senojoje operoje Frankfurte, Karalienės Elžbietos salėje Londone, S. Rachmaninovo salėje Maskvoje, Didžiajame operos teatre Šanchajuje, Briugės koncertų salėje.

„Jauna muzika“ dalyvauja dideliuose festivaliuose, bendradarbiauja su garsiais batutos meistrais ir pasaulinio lygio kolektyvais: Berlyno, Tel Avivo ir Jeruzalės simfoniniais orkestrais, „Izraelio kamerata“, „Maskvos virtuozais“, „Sankt Peterburgo kamerata“.

Choras yra tarptautinės choro muzikos federacijos narys. 1999 metais „Jauna muzika“ atstovavo Lietuvai pasauliniame choro muzikos simpoziume Roterdame.

Vilniaus savivaldybės choras „Jauna muzika“ ne tik aktyviai koncertuoja, bet ir pats inicijuoja reikšmingus projektus. Nuo 1995-ųjų kolektyvas rengia choro muzikos interpretavimo ir dirigavimo kursus, nuo 2008 metų – jaunųjų kompozitorių kūrinių chorui konkursą „Vox juventutis“.

Pastarąjį dešimtmetį choras pristatė H. Kunčiaus ir G. Kuprevičiaus operą-sarsuelą „DaliGala“ (2008), programai „Vilniaus kultūros sostinė 2009“ parengė koncertą su Stavangerio pučiamųjų orkestru, inicijavo M. K. Čiurlionio mirties šimtmečiui skirtą projektą „Iš pagarbos MKČ“ (2011), su Vokietijos valstybiniu Reino krašto-Pfalco simfoniniu orkestru atliko J. S. Bacho Mišias h-moll (2012), UNESCO būstinėje Paryžiuje dainavo B. Kutavičiaus oratoriją „Metai“ (2014), choro 25-mečio proga kvietė į projektą „Keliautojo užrašai“ (2015), Briugės koncertų salėje atliko M. Kagelio kūrinius „Kantrimusik“ ir „Mitternachtsstük“ (2015, režisierius Oskaras Koršunovas), dainavo G. F. Händelio operos „Semelė“ pastatyme Vilniuje (2017).

DARIUS MAŽINTAS


Jaunas, aktyviai koncertuojantis pianistas jau spėjo atkreipti publikos dėmesį muzikalumu ir savitomis interpretacijomis. Tai vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Lietuvoje, daugelio konkursų laureatas. Solinius rečitalius jis grojo JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Rusijoje, Švedijoje, Olandijoje. Be to, Darius atlieka kamerinę muziką, yra grojęs su įvairiais orkestrais ir operos solistais. Dar viena jo veiklos sritis – edukacinių ir labdaros projektų organizavimas.
__________________________________________________________________

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

BILIETAI

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti