Renginių kalendorius
  Spalis 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Gyvai: grupės BIPLAN koncertas!
2017 10 28 Šeštadienis
19:00 - 22:00
Vilnius, Vakaris Vilnius, pramogų salė
Gyvai: grupės BIPLAN koncertas! Jau 22 metai scenoje, o jie – vis tokie pat valiūkiškai pašėlę, su neišsenkančiu atsidavimu savo gerbėjams dovanojantys gero „draivo" kupino roko, romantikos ir besidalinantys lengvai ironišku požiūriu į mus supantį pasaulį. Tai „Biplan", kurie vėl grįžta į pramogų salę „Vakaris Vilnius"! Rudenišką pilkumą išvaikantis susitikimas – spalio 28 d. 19 val.

Turbūt neatsitiktinai šie pozityviojo roko vėliavnešiai ant mūsų scenos vėl žengs stipriai aidint lietaus akordams – dabar pats metas įsileisti į savo ausis ir širdis muzikos skleidžiamos šilumos. O gal net karščio! Spalio 28 d. „biplanai" to gero patieks gausiai. Publikos džiaugsmui – dviejų dalių koncertas.

 

Renginys kvies pasileisti plaukus su legendiniais tapusiais ir naujausiais „Biplan" hitais, o taip pat išgirsti rečiau į grupės repertuarą įtraukiamus kūrinius. Gyvas mylimų dainų skambesys, šelmiškas, nuoširdus muzikantų ir publikos bendravimas užpildys draugiškai jaukią „Vakario" erdvę, kuri su pasididžiavimu pristato tuos, kurie yra suformavę aiškiai atpažįstamą kūrybinį DNR ir nesiliauja toliau kūrę savo istorijos, užimančios reikšmingą vietą lietuviškojoje muzikoje.

 

Jubiliejiniai "Biplan" koncertai sutraukė tūkstančius žmonių, tačiau atlikėjų atvirumas žiūrovams ir klausytojams, įtraukianti atmosfera – ta pati tiek dideliuose pasirodymuose, tiek ir mažesniuose. Spalio 28-oji „Vakaryje" priskirtina pastarųjų kategorijai – susitikimu su „Biplan" bus galima mėgautis patogiai įsitaisius prie staliukų, tačiau pirmajame plane greičiausiai bus neišvengta šokių!

 

Per savo karjeros dvidešimtmetį „Biplanai" nuskynė visą glėbį apdovanojimų, kurių solidžią rikiuotę 2015 m. papildė ir grupės vokalisto Makso Melmano ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis, įteiktas šalies Prezidentės. Visgi gebėjimas kaskart uždegti publikos akis ir širdis – jis neįkainojamas, ir šiam „Biplanų" talentui verta atsiduoti jau spalio 28-ąją „Vakaryje"!

 

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

BILIETAI

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti