Renginių kalendorius
  Gegužė 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
IRENA MILKEVIČIŪTĖ
2017 05 04 Ketvirtadienis
18:00 - 21:30
MUZIKOS GALERIJA Gedimino pr. 37 (įėjimas per arką), Vilnius
Irenos Milkevičiūtės koncertas MUZIKOS GALERIJOJE jubiliejaus proga.

Šį pavasarį operos solistė, Nacionalinės premijos laureatė Irena MILKEVIČIŪTĖ švenčia savo jubiliejų. Ta proga rengiama net keletas koncertų Lietuvos didžiosiose scenose palydint orkestrui. Tačiau dainininkė mielai dainuoja ir kamerinėse erdvėse. Savo talentu I.Milkevičiūtė sušildė ir sostinės MUZIKOS GALERIJOS atidarymą 2016 m. rugsėjo mėnesį. Čia ji ir vėl sugrįžta minėdama savo iškilią sukaktį.

I. Milkevičiūtė per savo karjerą yra sudainavusi visus svarbiausius lyrinio ir dramatinio soprano operų vaidmenis. Dainininkė metus laiko stažavosi garsiajame Milano „La Scala“ operos teatre, vėliau – Niujorko „Metropolitan“ operoje, dirbo Maskvos didžiajame, Sankt Peterburgo Marijos ir kituose žymiuose pasaulio operos teatruose. Jau daugelį metų profesiniu meistriškumu ji dalinasi su jaunosios kartos operos solistais – dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Šiame koncerte I.Milkevičiūtė pristatys ir  kelias ryškiausias savo solinio dainavimo klasės paskutiniųjų kursų studentes – joms priklauso ateities scena.

„I. Milkevičiūtės karjera – tai ištisi dešimtmečiai neilgos Lietuvos operos istorijos. Jos didžiulį, bet lengvai valdomą, sodraus ir šilto tembro, subtilių niuansų ir ryžtingos jėgos balsą nuoširdžiai pamilo publika. Jos įkūnyta Norma, Čio Čio San, Violeta užkrėtė operos menu kelias kartas. Daugeliui operos mėgėjų ji išlieka mylimiausia dainininke. Ji – viena paskutinių operos romantikų, kurie savo profesiją laiko kilnia pareiga padėti žmogui išgyventi, reikalaujančia atsidavimo, neretai ir svarbių dalykų aukojimo. Todėl Irenos Milkevičiūtės – moters ir artistės – žavesys neblėsta“, – rašė muzikologė Jūratė Katinaitė.

BILIETAI

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti