Renginių kalendorius
  Birželis 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
Kairėnų vasaros festivalis: Vidas Bareikis
2017 06 01 Ketvirtadienis
19:00 - 23:59
VU botanikos sodas Kairėnų g. 43, Vilnius
Penktąjį Kairėnų vasaros festivalį pradės atlikėjas Vidas Bareikis.

2017 metų birželio 1 dieną 19 valandą prasideda penktąjį sezoną skaičiuojantis Kairėnų vasaros festivalis Vilniaus universiteto Botanikos sode. Septyniuose vasaros koncertuose, kuriuose pasirodys mėgstami Lietuvos atlikėjai ir grupės, koncertų organizatorius GEROS MUZIKOS EKSPERTAI ir restoranas AULA kvies pasiklausyti grupių „Antikvariniai Kašpirovskio dantys, „Biplan”, „Subtilu-Z”, Neringos Čereškevičienės ir gyvo garso grupės bei Alinos Orlovos ir Vaidos Genytės. O pirmąją kalendorinės vasaros dieną festivalio atidarymo koncerte - Vienas aktyviausių ir kūrybingiausių jaunosios kartos menininkų – Vidas Bareikis.

Vidas Bareikis yra mėgstamas labai įvairios publikos. Vyresniosios kartos klausytojų dažnai vadinamas V.Kernagio muzikinės tradicijos tęsėju, o jaunosios kartos krikštyjamas kaip vienas orginaliausių Lietuvos meno kūrėjų, sugebančių derinti aktyvią veiklą tiek teatro, tiek muzikinėse scenose.

Atlikėjo gyvuose pasirodymuose visada tvyro betarpiška ir jauki atmosfera persipinanti su dainose užkoduota energija. Programoje skambės keletas visiškai naujų - projekto „Auksinis balsas" metu gimusių dainų, taipogi jau puikiai pažįstamos dainos – „Trys Kanados", „Bradas Pitas", „Babkės" ir kt.

 

Koncerte VU Botanikos sode „Žmogus Orkestras“ Vidas Bareikis pasirodys visiškai vienas, akomponuodamas sau fortepijonu bei gitara. Tokie soliniai koncertai pasižymi artimiausiu ir jaukiausi ryšiu su žiūrovais bei kiekvieną kartą susikuriančia unikalia atmosfera.


BILIETAI

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti