Renginių kalendorius
  Sausis 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
“Kalbanti muzika“ su Vytautu V. Landsbergiu
2017 01 07 Šeštadienis
18:00 - 20:00
Kaunas , BOSCA amfiteatras (ŽALGIRIO arena)
http://www.tiketa.lt/LT/kalbanti_muzika_su_vytautu_v__landsbergiu_15798

Nauja V.V.Landsbergio programa "Pasakojimai apie namus"

 

Programoje: dainos, trumpi filmai, pasakojimai, rudnosiukizmai, pasakos, eilėraščiai, pokalbiai

 

Anot programos autoriaus: svarbiausia jaustis namie, kur bebūtum. Jaustis su namiškiais, su kuriais galima pasikalbėti ir padainuoti apie viską - ir kas gera, ir kas sunkiau. Apie tai, kas mus jungia. Juk toks ir yra mūsų gyvenimas - kelionė namo.

 

V.V. Landsbergio kūrybinė veikla jau daug metų spindi Lietuvos kultūros padangėje, jis yra sukūręs daugiau nei dvidešimt kino filmų, aštuonias pjeses ir nemažai eilėraščių tiek vaikams, tiek suaugusiems. Menininkas turintis gebėjimą savo kūrybą perteikti pačiais įvairiausiais būdais, gerbėjų ypatingai mylimas kaip atlikėjas. V.V. Landsbergis - bardas, kurio koncertai panašūs į spektaklius, jo metu menininkas tarp atliekamų dainų įterps savo kurtų pasakų motyvus, filmų peržiūrą, poezijos skaitymą ir nuoširdų bendravimą su klausytojais.

 

Po kelių metų į Kauną sugrįžta VšĮ „Idėjų garažas“ organizuojamas muzikinis koncertų ciklas „Kalbanti muzika“. Čia akcentuojamas ne tik autorinių dainų atlikimas, bet ypatingas dėmesys skiriamas ir atlikėjo - žiūrovo bendravimui. Ar kada nors pagalvojote, kokią įtaką Jums daro mylima muzika, o ką ji reiškia pačiam atlikėjui, kaip gimsta kūryba? Ar žinote kur Jūsų mylimas atlikėjas labiausiai mėgsta atostogauti, ko paniškai bijo ar kokią knygą labiausiai mėgdavo skaityti vaikystėje?

 

Šio koncerto metu, pasistengsime, kad į šiuos ir daugelį kitų klausimų Vytautas V. Landsbergis atsakytų, tad mielai kviečiame jungtis ir Jus – siųskite rūpimus klausimus mums el. paštu info@idejugarazas.lt arba rašykite FB žinute: https://www.facebook.com/IdejuGarazas/

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti