Renginių kalendorius
  Lapkritis 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
KITI KAMBARIAI, gyvo garso koncertas
2017 11 18 Šeštadienis
19:00 - 22:00
Renginių Oazė, Kaunas
KITI KAMBARIAI Amžinai Naujieji Romantikai Su jų grojama muzika užaugo visa karta - šviesi ir romantiška. Dabar jų koncertuose susitinka subrendę keturiasdešimtmečiai ir studentiškas jaunimas. Nes nuoširdžios dainos visada bus reikalingos.

Kas yra KITI KAMBARIAI?
Arnoldas Lukošius - pažįstate jį kaip ekscentriškąjį FOJE klavišininką ir beprotiškiausio Eurovizijos šokio atlikėją iš LT UNITED. Gal būtent dėl savo atominio charakterio, Arnoldas visada buvo ir yra dainų muzikinė siela.
Algis Kriščiūnas – garsus pop art menininkas, fotografas ir būgnininkas. Jo kuriami dainų tekstai jaudina atvirumu ir paliečia kiekvieną gyvenimui jautrų žmogų.
Darius Burokas – jau grodamas su FOJE pagarsėjo kaip mažiausiai kalbantis Europoje bosistas. Jo ramumas grupėje reikalingas kaip žaibolaidis – Dariui prabilus visi kūrybiniai ginčai nurimsta ir procesas vyksta toliau.
Žilvinas Sebeika – dainininkas ir gitaristas, pažįstamas iš grupės Flamingo koncertų. „Atėjęs į KITUS KAMBARIUS Žilvinas pritapo iš karto – jo balsas ir gitaros skambesys buvo tas trūkstamas elementas, kurio ieškojome daug metų,“- sako Arnoldas.
Algis: „Koncertuoti klubuose mums smagiausia dėl ypatingo artumo su klausytojais. Čia galite iš arti matyti, kaip gimsta muzika, čia mes ir jūs  labiau jaučiame vieni kitus ir keičiamės emocijomis. Norime, kad koncertas būtų tarsi įdomus ir prasmingas pokalbis, kuris nors truputį mus pakeis į gera.“
KITI KAMBARIAI yra nauja-sena grupė, su gražia istorija ir didele patirtimi.
Šiandien jie turi ką mums pasakyti ir daro tai su tikru jausmu ir jėga.

BILIETAI

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti