Renginių kalendorius
  Vasaris 2015 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
2324252627281
LEON SOMOV & JAZZU
2015 02 13 Penktadienis
20:00 - 21:30
Cido arena, Panevėžys
http://www.tiketa.lt/leon_somov__jazzu_55990

LEON SOMOV & JAZZU

 

Preciziškumas ir romantika – pirmieji žodžiai, išsprūstantys iš lūpų, išgridus Leon Somov ir Jazzu. Kad ir kaip atrodytų nesuderinama, tačiau šie prieštaravimai, kaip ir du kūrėjai bei atlikėjai, papildo vienas kitą tobulai. Jazzu spinduliuoja jaunatviška ekspresija ir emociniu maksimalizmu, kurį atsveria konkretumas ir dermė sklindanti iš perfekcionisto Leono Somovo.

 

“Leon Somov ir Jazzu” - duetas tobulai papildantis vienas kitą. Romantiškoji aksominio balso Jazzu ir santūrus bei preciziškas Leonas. Kartu jie sukuria užburiančią atmosferą, kuri klausytojams suteikia visą puokštę emocijų. “Mūsų muzika niekada nebuvo šalta, ji šilta. Kiekviena daina įkvėpta tikrų išgyvenimų, ten labai daug manęs ir tikrų jausmų, turbūt todėl žmonės jas taip gerai supranta ir atranda kažką sava”, - mintimis dalijasi Jazzu.

 

Leonas Somovas - kūria muziką daugiau nei 10 metų. Jis pripažintas garso inžinierius, prodiuseris ir elektroninės muzikos kompozitorius. Leono muzikinė karjera prasidėjo metalo grupėje. Vėliau jis tapo dueto “Leon Somov & Jazzu”nariu. Šiuo metu dirba sužinomais Lietuvos menininkais, tokiais kaip: Jurga Šeduikytė, Petras Geniušas. Dalyvauja šiuolaikinio meno projektuose, kuria muziką Eimunto Nekrošiaus ir Gyčio Ivanausko teatro spektakliams.

 

Justė Arlauskaitė - Jazzu pradėjo dainuoti džiazą 13 metų. Kaip solistė ji pasirodydavo su didelėmis grupėmis ir įvairiais džiazo projektais Lietuvoje ir užsienyje. 15-kos ji tapo garsios Lietuvos elektroninės grupės "Pieno lazeriai" (dar žinomos kaip "Milky lasers”) vokaliste. Baigusi muzikos mokyklą ir Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją, ji persikėlė į Londoną studijuoti dainavimo "Thames Valley University". 2005 Jazzu sutiko prodiuserį Leoną Somovą ir įsitraukė į elektroninę muziką. Dabar Jazzu dirba ties savo soliniu albumu su garsia švedų muzikos agentūra "Mr. Radar".

Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti