Renginių kalendorius
  Gruodis 2014 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Marijono Mikutavičiaus show
2014 12 13 Šeštadienis
19:00 - 21:00
Siemens arena, Vilnius http://www.tiketa.lt/marijono_mikutaviciaus_show_51423
Grandioziniai Marijono Mikutavičiaus koncertai ir naujo albumo pristatymas. Sprogstančios energijos ir jaudinančio atvirumo lydinys.

Marijonas Mikutavičius – šelmiškas, pasiutęs, atviras iki skausmo. Toks jis ir scenoje, ir gyvenime. Sąžiningas prieš gerbėjus ir save. Kaskart apnuoginantis sielą. Jo koncertuose tvyranti atmosfera - ypatinga. Jis - vienas iš kelių Lietuvios atlikėjų, kurio pasiklausyti susirenka tūkstančiai.

Pavasarį dainininką už pilietinį aktyvumą ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu įvertino prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Kūryba, kuri paliečia kiekvieno lietuvio širdį ir skatina pasididžiavimą savo šalimi, įkvepia tikėjimo ir stiprybės, yra meilės Lietuvai įrodymas. Svarbu, kad garsūs muzikos bendruomenės žmonės savo pavyzdžiu paskatina jaunimą būti pilietišką, branginti laisvę ir jausti atsakomybę už savo šalį“, – sakė D.Grybauskaitė.

Praėjusių metų pabaigoje didžiausiose šalies arenose vykę anšlaginiai Marijono Mikutavičiaus ir grupės koncertai, pavadinti „Garsiai, jautriai, galingai“, buvo itin sėkmingi ir paliko neišdildomą įspūdį.

Pakartoti tokią sėkmę nėra lengva, bet Marijonas lengvų kelių neieško. Dainininkas meta iššūkį pats sau. Jis pasiryžęs sumušti praėjusių metų rekordus ir pasirodymais nustebinti net didžiausius skeptikus.

Ne tik nauji kūriniai, bet ir dainos, kurias dauguma lietuvių galėtų padainuoti ir naktį pakelti iš lovos, galinga ir kokybiška garso bei apšvietimo technika, nesumeluotai nuoširdus dainininko ir jo grupės narių bendravimas su publika – tai M.Mikutavičiaus koncertuose priverčia ant kojų pašokti net tuos, kurie įsigijo sėdimus bilietus.

Šį kartą mėgstantiems nuo dūšios pašėlti bus skirtas visas parteris!

„Gera publika – kuri siautėja, linksminasi, atsistoja, nebijo rodyti jausmų, nebijo šėlti. Žmonės eina glėbesčiuotis, dainuoti kartu. Tokią publiką kiekvienas atlikėjas žiauriai myli. Kiekvienam jos pasiutusiai reikia. Mes visi šiek tiek šlovės narkomanai. Tokie dideli koncertai... Kol tai neįvyksta, negali pagalvoti, kad gyvenime gali būti toks ypatingas jausmas. Mes scenoje tiesiog laimingi...“, – sako Marijonas.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti