Renginių kalendorius
  Spalis 2016 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Martynas Levickis: Kelionė akordeonu
2016 10 14 Penktadienis
19:00 - 21:00
Vilnius , Vilniaus kongresų rūmai
http://www.tiketa.lt/LT/martynas_levickis__kelione_akordeonu_14826

W. A. Mozart. Operos „Figaro vedybos“ uvertiūra

W. A. Mozart. Koncertas fortepijonui ir orkestrui Nr. 12 A-dur, K414 (I dalis, aranžuota akordeonui)

V. Trojan. „Pasakos“ akordeonui ir orkestrui

C. Saint-Saëns. „Introdukcija ir rondo capriccioso“ (aranžuota akordeonui ir simfoniniam orkestrui)

M. Ravel. „Valtis vandenyne“ (iš ciklo „Veidrodžiai“)

M. Ravel. „Juokdario daina“ (iš ciklo „Veidrodžiai“)

C. Debussy. „Jūra“

 

Martynas Levickis, akordeonas

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Mindaugas Piečaitis

 

Jaunasis akordeono ambasadorius Martynas Levickis, savo talentu ir charizma priverčia klausytojus iš naujo atrasti aistringą, emocionalų ir išraiškingą akordeono muzikos skambesį bei plačią instrumento galimybių paletę. M. Levickis jau sulaukė tarptautinio pripažinimo – Didžiosios Britanijos spauda šį atlikėją liaupsino už itin technišką instrumento valdymą ir galimybę naujai pažvelgti į akordeono muziką. „Talentingasis M. Levickis yra žmogus, kuris viena ranka iš naujo išrado akordeoną“, – taip apie jaunąjį lietuvių akordeono virtuozą rašė vienas didžiausių Didžiosios Britanijos dienraščių „The Independent“.

 

Pradėjęs muzikuoti vos sulaukęs trejų, vėliau M. Levickis mokėsi gimtųjų Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijoje, po kurios baigimo tęsė savo studijas Londono Karališkoje muzikos akademijoje, prof. Oweno Murrayʼaus klasėje. Iš čia jo kelias pasuko į Ispaniją, kur Aukštojoje Baskų muzikos mokykloje (taip pat žinomoje kaip Musikene) pas prof. Iñaki Alberdi M. Levickis įgijo magistro laipsnį.

 

25-erių metų atlikėjas jau yra pelnęs daugiau nei 30 tarptautinių apdovanojimų, o 2013 m. išleistas jo diskas iškart atsidūrė Didžiosios Britanijos geriausių klasikinės muzikos albumų sąrašo viršūnėje. M. Levickis jau yra grojęs tokiose prestižinėse pasaulio koncertų salėse kaip Royal Albert Hall, Royal Festival Hall, koncertavęs su BBC, Birmingemo ir kitais simfoniniais orkestrais.

 

Šiame koncerte M. Levickis akordeono garsais kvies keliauti per epochas, patirti jų skirtumus ir žavesį, pajusti nuotaikas ir įspūdį. Wolfgango Amadeus Mozarto klasicizmas, Camilleʼo Saint-Saënso romantizmas, Mauriceʼo Ravelio ir Claudeʼo Debussy impresionizmas ir Václavo Trojano folkloro muzikos motyvai – tai pilna paletė didžiausių muzikos genijų spalvų, atsidūrusių jaunojo akordeono virtuozo ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro muzikantų rankose.

 

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://www.lvso.lt/lt/pages/13563-taisykles.html

 

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti parterio priekyje 2 papildomas eiles A ir B.

 

PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti