Renginių kalendorius
  Rugpjūtis 2016 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Mėnuo Juodaragis 2016
2016 08 26 Penktadienis 08:00
2016 08 28 Sekmadienis 23:59
Dūburio ežero sala, Zarasų raj.
http://menuojuodaragis.lt/lt/festivalis http://menuojuodaragis.lt/lt/bilietai

Festivalis „Mėnuo Juodaragis“ nustebins nauju garsu ir atlikėjais

Iki festivalio „Mėnuo Juodaragis“ beliko 3 savaitės ir skubame pristatyti dar daugiau atlikėjų. Šiais metais festivalio klausytojai galės mėgautis muzika net keturiose skirtingose erdvėse, - plačiose Dūburio salos erdvėse įsikurs dvi didžiosios scenos ir dvi mažesnės. Festivalio scenose, kur vyrauja alternatyvi, kūrybiška ir postfolklorinė bei eksperimentinė muzika, pasirodys apie 40 įvairaus žanro kolektyvų ir meno projektų iš Lietuvos.4 scenos – keturi skirtingi patyrimaiDidžioji festivalio scena bus gausi skirtingų kartų ir stilistikos atlikėjų. Po pertraukos festivalyje vėl pasirodys, gali būti, kad paskutinį savo koncertą surengs, grupė „Pievos“, gotikinio roko veteranai grupė „Siela“, ir visuomet puikiai nusiteikę „IVTKYGYG“. Neseniai išleidę naują albumą ir švenčiantys 15-os metų jubiliejų, grupė „Žalvarinis“ užkurs galingą šventę, pakviesdami prisiminti ir senąją pagonišką dvasią!

Plačiai žinomas meninio roko kolektyvas Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ scenoje vėl įžiebs nuostabius žvaigždynus šiuolaikinio baltiško skambesio skliautuose!  Dūburio saloje susibūrusius gentainius bandys bendru ryšiu sujungti ir užkrauti tamsiojo metalo energija grupės „Luctus“ ir „Juodvarnis“.

Video Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ https://www.youtube.com/watch?v=gyaGK1Jip1A

Šių metų programa dar labiau plečia žanrinius rėmus ir nustebins kiek netikėtais atlikėjais, tokiais kaip „Solo ansamblis“, kurie pakvies į muzikinę kelionę po nekasdienę aplinką. Kitas nemažiau intriguojantis pasirodymas, tai sunkiai apibūdinama grupė „Sheep Got Waxed“, atverianti naujas perspektyvas džiazo, elektronikos ir akademinėje muzikoje . Naują skambesį festivalyje skleis „Garbanotas Bosistas“ - bene ryškiausiai sužibusi Lietuvos roko viltis, kurio skambesyje neabejotinai pajusime kai ką itin savito.

Video „Garbanotas Bosistas“ https://www.youtube.com/watch?v=Ea-FR5IxNTo

Šių metų festivalyje namus ras gausus būrys elektro/eksperimentinės muzikos atlikėjų, kurie gros net dviejose scenose. Pasirodymus surengs post industrinės muzikos meistras NULIS:S:S:S, kreivosios muzikos vėliavnešiai Vilkduja, Obšrr. O ypatingoje aplinkoje įsikūrusi Eglyno scena kvies pajusti gamtos ir egzistencijos išraiškas su unikaliais projektais ir atlikėjais „Girių dvasios“, „Fume“ , „MCKARAS“, „Tiese“ ir kt.

Video „Girių dvasios“ https://www.youtube.com/watch?v=ndd169BfLnQKaip ir kiekvienais metais festivalyje įsikurs folklorui skirta scena. Šis „Mėnuo Juodaragis“ kaip niekad turtingas tradicinio lietuviško dainavimo, sutartinių pynės ir šokių trenksmo. Folkloro programa nuo entuziastingo ir užvedančio jaunimo, ritualinių būgnų griausmo, stebuklingų kanklių burtų bei ugnies apeigų.Pristatyti kiekvieną šių metų dalyvį labai sunku, nes jie įvairūs, saviti ir kiekvienas iš jų prisidės kuriant unikalų šių metų skambesį. Pilnas festivalio „Mėnuo Juodaragis XIX“ dalyvių sąrašas čia ( linką uždėti http://menuojuodaragis.lt/lt/programa )

Bilietus galima įsigyti festivalio interneto svetainėje, arba apsilankius krautuvėlėje "Ragainė" Vilniuje (Skapo g.3). Pasiteiravimui įsteigta speciali "Juodaragio linija" - tel. 8 700 77874. 

----
Festivalio svetainė - http://www.menuojuodaragis.lt
Facebook - https://www.facebook.com/MJRfest

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti