Renginių kalendorius
  Gruodis 2015 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
Montserrat MARTI ir Nomeda KAZLAUS
2015 12 12 Šeštadienis
19:00 - 21:30
Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
http://www.bilietai.lt/lt/event/26721

Dvi pasaulio operos scenų primadonos ir dažnos šių scenų partnerės - legendinio soprano Montserrat Caballé dukra Montserrat MARTI ir Nomeda KAZLAUS vėl susitinka kūrybiniam bendradarbiavimui ir šį kartą susitikimui lemta įvykti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje.

 

Jausmingoje, nuotaikingoje bei žaismingoje programoje - populiariausi, garsiausi ir publikos mėgstamiausi kūriniai: arijos ir duetai iš operų, operečių, sarsuelų (ispaniškų operečių) bei uvertiūros ir Intermezzo.

 

Šią programą solistėms atlikti padės Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (meno vadovas ir dirig.Modestas Pitrėnas). Diriguos žavingas dirigentas iš Ispanijos Ricardo Estrada.

 

Tarptautinį pripažinimą pelniusios operos solistės bei dirigentas R.Estrada daug kartų koncertavo su operos legenda Montserrat Caballe (Montserat Kabaljė), nuolat kviečiamos dainuoti garsiausiose Europos koncertų, teatrų salėse bei festivaliuose, veda meistriškumo kursus, rengia ir dalyvauja įvairiuose labdaros projektuose.

 

Užsienio kritikų atsiliepimai apie Montserrat Marti:

"Montserrat Marti triumfavo Marijos rolėje La Scalos teatre." (La Vanguardia, Ispanija); "Montserrat Marti pateikė švelnią, trapią ir tragišką vaidmens interpretaciją, kuri sužavėjo visus." (Il Corriere della Sera, Italija).

 

Užsienio kritikų atsiliepimai apie Nomedą Kazlaus:

„Už sukurtą vaidmenį dainininkė nusipelno būti pavadinta didele žvaigžde.” (Wilfried Górny,www.maestro.net.pl, 2008-06-19);  “Spektaklyje dalyvavo puikūs solistai, o ypač didelį įspūdį paliko Lietuvos Dezdemona –  Nomeda Kazlaus, imponavusi galingu ir giliu sopranu.” (Bronislaw Tumilowicz, Przegląd Nr. 26, 2008 06 29);  “... Solistė sužibėjo ne tik savo įspūdingu, stiprybės kupinu vokalu, būtinu šiai itin sudėtingai partijai, bet ir nesumeluota, emocinio tikslumo persmelkta vaidyba“ (“Opera Now”, Anglija, Brendan G.Caroll).

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti