Renginių kalendorius
  Vasaris 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
Mūsų legenda. Stasys Povilaitis
2017 02 04 Šeštadienis
17:00 - 21:00
Kaunas , ŽALGIRIO arena
http://www.tiketa.lt/LT/musu_legenda__stasys_povilaitis_15752

Maestro dainas atlieka Lietuvos žvaigždės

 

2017 metų sausio viduryje maestro Stasys Povilaitis būtų šventęs savo septyniasdešimtąjį gimtadienį. Deja, sulaukti šio garbaus jubiliejaus vienam garsiausių visų laikų LIetuvos estrados dainininkų nebuvo lemta. Ir nors prieš metus jį pasiglemžė sunki liga, tačiau daugybės gerbėjų širdyse jis išliks amžinai gyvas ir be galo artimas: mūsų legenda – Stasys Povilaitis.

 

Vasario 4 d. Kauno “Žalgirio” arenoje ir 5 d. Klaipėdoje “Švyturio” arenoje įvyks iškilmingi koncertai “Mūsų legenda – Stasys Povilaitis”. Mintis šventiškai koncertais paminėti S.Povilaičio gimtadienį kilo maestro šeimai: žmonai Birutei ir dukrai Agnei. Abi moterys žada koncertus stebėti drauge su gausiais S.Povilaičio gerbėjais.

 

Septyniasdešimtąjį maestro gimtadienį minėsime pakiliai: su garsiausiomis jo dainomis, ir puikiais atlikėjais. Šiltai, jaukiai ir džiaugsmingai. Taip, kaip būtų šventęs pats Stasys, jei tik būtų lemta.

 

Koncerte “Mūsų legenda- Stasys Povilaitis” garsiausias maestro dainas atliks Edmundas Kučinskas ir kiti bendražygiai iš ansamblio “Nerija”: Vitalijus Pauliukas, Simonas Donskovas, Antanas Čapas, Birutė Petrikytė, Laima Žemaitytė, Nijolė Tallat-Kelšaitė. Taip pat - Karina Krysko, kuriai teko dainuoti su maestro duetu.

 

Skambės nemirtingos dainos, kurios tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Per daugelį sėkmingų metų scenoje S.Povilaitis užaugino tiek visuotinai populiarių dainų, kad klasika tapusius kūrinius drąsiai galima dainuoti porą valandų. Ir jauni, ir seni mintinai žino: „Švieski man vėl“, „Dar širdyje ne sutema“, „Sudeginti tiltai“, „Laimės vainikas“ ir kitas gražiausias dainas.

 

S. Povilaitis 1947 metais gimė Kaune, 1961 metais jis persikėlė į Palangą. Lietuvos popscenos legenda pirmąkart į žymiąją Palangos estradą užkopė dar besimokydamas mokykloje. Kiek vėliau buvo pastebėtas talentų ieškančio kompozitoriaus Miko Vaitkevičiaus ir pakviestas dainuoti grupėje „Ritmas”. Vėliau mažajai scenai tapus per ankšta S. Povilaitis pradėjo koncertuoti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su „Nemuno žiburių” ansambliu, o vėliau ir su „Nerijos” bei M. Suraučiaus ansambliais. Netrukus tapo gerai žinomu visoje šalyje ir iki pat gyvenimo pabaigos tęsė itin sėkmingą solo karjerą. Per daugybę metų S. Povilaitis surengė keliolika tūkstančių koncertų ir išleido daugiau nei 20 albumų.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti