Renginių kalendorius
  Sausis 2015 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Rolandas Kazlas ir "Dūduva". Muzikinė pramonė "Darbai ir dyvai"
2015 01 31 Šeštadienis
18:00 - 20:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
http://www.bilietai.lt/lt/event-tickets/23048

Dedikacija Kristijonui Donelaičiui. Aktoriaus Rolando Kazlo poetinė-muzikinė pramonė „Darbai ir dyvai” (pagal K. Donelaičio „Metus“). Dalyvauja Rolandas Kazlas ir pučiamųjų kvintetas “Dūduva”.

„DARBAI IR DYVAI“. Poetinė - muzikinė pramonė. Skambės fragmentai iš KRISTIJONO DONELAIČIO poemos „METAI“, J.S Bach‘o, J.Gudavičiaus, J.Naujalio muzikiniai kūriniai.

Atlikėjai: aktorius ROLANDAS KAZLAS, varinių pučiamųjų kvintetas „DŪDŪVA“(Laurynas Lapė , Vitoldas Sokolnikas (trimitai)), Indrė Kuleševičienė (valtorna), Albinas Gražulis (trombonas),Sergijus Kirsenka (tūba).

Apie muzikinę pramonę:

Ką bendro turi vokiečių kompozitorius Johanas Sebastianas Bachas, aktorius ir režisierius Rolandas Kazlas bei lietuvių grožinės literatūros pradininkas Kristijonas Donelaitis? Šiuos meno kūrėjus ir jų darbus savo poetinėje muzikinėje pramonėje „Darbai ir dyvai“ sujungė aktorius R. Kazlas.

Netikėta kompozicija, kurioje Donelaičio „Metų“ fragmentus skaito R. Kazlas, o varinių pučiamųjų kvintetas „Dūduva“ groja ne tik J.S. Bacho, bet ir garsių Lietuvos kompozitorių – J. Gudavičiaus bei J. Naujalio kūrinius nukelia į fantazijų pasaulį, kurį iki galo suprasti ne taip jau ir paprasta. R. Kazlas yra pasakęs, kad Donelaitį suprasti galima tik sulaukus dvidešimties, tada žmogus ima kelti klausimus sau apie save ir gyvenimą, siekia suprasti kaip ir kodėl reikia ieškoti jėgų gyventi toliau.

Poetinė muzikinė pramonė „Darbai ir dyvai“ kitoks R. Kazlo kūrinys. Čia autorius atsiskleidžia ne tik kaip profesionalus aktorius ir režisierius, bet ir kaip žmogus, pažinęs, pajautęs ir bent šiek tiek perpratęs meistriškąjį Donelaitį. Gyvenimo prasmės, kasdienybės ir žmogaus būties problemos su humoro prieskoniu. Aktoriaus ir režisieriaus ieškojimai bei atradimai, netikėtai suskambantis trimitas, valtorna, tūba ir trombonas – tai kelionė į XVIII amžių šiandienos žmogaus pėdomis.

Šią kelionę (Dedikacija K. Donelaičiui. Aktoriaus R. Kazlo poetinė-muzikinė pramonė „Darbai ir dyvai“, pagal K. Donelaičio „Metus“) bus galima pamatyti 2015 metų sausio 31 d. 18 val. Šv.Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Kartu su R. Kazlu spektaklyje dalyvaus kvintetas „Dūduva“.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti