Renginių kalendorius
  Rugsėjis 2017 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
SAULĖS KLIOŠAS
2017 09 10 Sekmadienis
19:00 - 23:00
ROMUVOS lauko salė, Kaunas
Justė Starinskaitė - vokalas; Laurynas Šarkinas - mušamieji; Paulius Volkovas - gitara; Julius Valančauskas - bosinė gitara; Tomas Botyrius - saksofonas; Giedrius Nakas - klavišiniai.

Ši grupė gyvuoja jau septyniolika metų, bet klausantis koncertų tai būtų sunku atspėti – jokio nuovargio, energija scenoje – kaip paauglių. Karjerą 2000-aisiais pradėjusio Saulės kliošo sudėtyje būta pasikeitimų, tačiau esminiai grupės lyderiai jau daug metų išlieka tie patys – tai grupės būgnininkas ir idėjų generatorius Laurynas Šarkinas bei vokalistė Justė Starinskaitė (pastaruosius metus vystanti ir solinę karjerą).

Pergalės jaunų atlikėjų konkurse Laiptai, o vėliau – dalyvavimo Eurovizijos atrankose išgarsinta grupė per visą karjerą išleido tik du albumus – Stubidubap (2004 m.) ir Energy (2012 m.). Tačiau šios grupės muziką būtų klaidinga vertinti tik banaliais skaičiais ar sugrotų koncertų skaičiumi (o jų – daug, ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje bei Estijoje).

Kur kas svarbiau – nuotaika, kurią scenoje sukuria Saulės kliošas. Jie – tikri Lietuvos fanko ir geros nuotaikos ambasadoriai, kurių dainas Dviese, Sninga, Tu atėjai gerbėjai dainuoja šimtąjį kartą (ir vis tiek neatsibosta). Kai Saulės kliošas „užsiveda“, sustabdyti juos būna labai sunku – ne kartą įsitikinome tuo patys, kai muzikantus teko kone nukrapštyti nuo scenos, jiems viršijus pagal miesto tvarkos taisykles leidžiamą pasirodymo laiką, o įsišėlę žiūrovai skandavo „pakartot“.

Vienas įrodymų, kokia svarbi Lietuvos popmuzikos klimatui yra ši grupė, - jos gretose buvusių muzikantų sąrašas. Saulės klioše yra muzikavę Alvydas Mačiulskas ir Daiva Starinskaitė (vėliau įkūrę grupę Keymono), šįmet Eurovizijoje Lietuvai atstovausiančios grupės Fusedmarc vokalistė Viktorija Ivanovskaja, vienas gabiausių jaunųjų Lietuvos aranžuotojų Jievaras Jasinskis, ryškiausius popmuzikos hitus dabar rašantis kompozitorius ir pianistas Vytautas Bikus.  Kitaip tariant, tai – lyg mokykla, kurią jau palikę muzikantai neabejotinai iš Saulės kliošo gavo daug, o kai kurie – ir pirmą rimtą postūmį žengti į profesionalią sceną.

Tie, kurie matė bent vieną šios grupės koncertą mūsų festivalyje, puikiai žino – švelniai tariant, liūdna tikrai nebus!
Antroje renginio dalyje – PREMJERA! Bus pristatytas naujausias 27-ojo tarptautinio džiazo festivalio KAUNAS JAZZ 2017 filmas – DŽIAZO PORTRETAS. Filmo autoriai: Eglė Baltrėnienė, Donatas Savickas, Rytis Meškauskas, Rolandas Karalius, Laurynas Baltrėnas.

BILIETAS

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti