Notice: Undefined variable: end_date in /var/www/vhosts/www.pakartot.lt/app/modules/frontend/event/init.php on line 119
Muzikinis portalas Pakartot
Renginių kalendorius
  Lapkritis 2014 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Saulius Prūsaitis „Muzika suaugusiems“
2014 11 02 Sekmadienis
18:00 -
Teatro arena Olimpiečių g. 3 www.teatroarena.lt
Grupės „Happyendless“ narys, TV šou žvaiždė, muzikos teatrui ir kinui kūrėjas Saulius Prūsaitis kartu su populiariu berniukų ir jauniuolių choru „Ąžuoliukas“ ruošiasi į spalio pabaigoje vyksiantį koncertų turą, kurio metu aplankys ir Vilnių.

„Mano kuriama muzika šiuo metu reikalauja vyriškų balsų“, - sako Saulius Prūsaitis, netrukus surengsiantis tris naujus koncertus su choru „Ąžuoliukas“. Vos į sceną telpanti kompanija klausytojams žada keletą nuotaikingų akibrokštų, tačiau jie neužgoš muzikos. „Man labai svarbus ir klausytojo emocinis komfortas“, - priduria S. Prūsaitis.

Ankstesni, kartu su profesoriaus Vytauto Miškinio vadovaujamu choru „Ąžuoliukas“, surengti koncertai sulaukė didžiulio publikos susidomėjimo ir raginimo pakartoti.

„Tačiau spalio mėnesį vyksiančių koncertų programa bus dar turtingesnė, dar įvairesnė. Labai džiaugiuosi, kad prof. Vytautas Miškinis sutiko parašyti dar keletą choro aranžuočių mano dainoms. Koncerto metu skambės ir nauji, ankščiau su choru neatlikti kūriniai. Kai kurie iš jų jau girdėti per radiją ar „Youtube“, kai kuriuos galės išgirsti tik atėję į koncertų sales. Iš viso su instrumentine grupe ir jaunuoliais choristais scenoje bus 71 žmogus. Su tokiu kolektyvu scenoje atsiveria visai kitokios koncertines galimybes“, - sako S.Prūsaitis.

Kai scenoje tiek žmonių, nebereikia jokių papildomų „žaislų“ klausytojo dėmesiui sutelkti. „Ankstesniuose koncertuose įsitikinau, kad mums nereikia jokių priedų. Scenoje mūsų yra daug ir tai pati geriausia platforma vaizdiniams. Tarkime, vienu metu visi užsidedame vienodus akinius - pokštas. Mastelis įgalina, o žiūrovai tai supranta“, - pasakoja S.Prūsaitis.

Neieškantis žodžio kišenėje muzikantas ir šį kartą turi pasiruošęs keletą pokštų, tačiau neketina jais pernelyg daug žongliruoti. „Aš - ne Elvis Preslis, neturiu koncerto metu kaitalioti žėrinčių švarkų. Siekiu, kad į mano koncertą atėjęs žiūrovas nepatektų į „balių“, noriu, kad jis jaustųsi, lyg žiūrėdamas visai šeimai skirtą filmą - atsisėtų, atipalaiduotų ir pailsėtų“, - dėsto Saulius.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti