Renginių kalendorius
  Spalis 2015 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Saulius Prūsaitis su grupe
2015 10 22 Ketvirtadienis
20:00 - 23:00
Vilnius , Pramogų salė Vakaris Vilnius
http://www.tiketa.lt/LT/saulius_prusaitis_su_grupe_13426

Spalio 22 d. pramogų salėje „Vakaris Vilnius“ laukia galinga muzikos spalvų iškrova, kurią kviečia patirti charizmatiškasis Saulius Prūsaitis su grupe! Unikali galimybė pirmiesiems išgirsti dainas iš jau greitai dienos šviesą išvysiančio albumo, proga daugelį kūrinių išgirsti kitaip, skoninga lyrika ir šokiams užvedančios vibracijos – visa tai susipins ilgai brandintoje ir kruopščiai sukompiliuotoje dviejų dalių programoje.

 

Grupės „Happyendless“ balsas, TV šou „X Faktorius“ žvaigždė, teatrui ir kinui skirtos muzikos autorius – Saulių Prūsaitį galima pristatyti daugeliu skirtingų rakursų. Visgi kur kas svarbiau nei vienokie ar kitokie epitetai yra tai, jog šio kūrėjo bei atlikėjo talento, jo aukštai išsikeltos profesionalumo kartelės dėka, šiuolaikinė Lietuvos muzika išties praturtėjo. Vertinančiam tai, kas originalu, banalumo į savo ausis nenorinčiam įsileisti klausytojui Saulius Prūsaitis kaskart palieka stiprų įspūdį bei užkrečia naujų koncertų laukimu.

 

Gerbėjų, kurie jau išalko savo mėgstamos muzikos, spalio 22 d. lauks išskirtinė galimybė sudalyvauti į naująjį Sauliaus Prūsaičio albumą pateksiančių kūrinių perklausoje ir pirmiesiems susidaryti įspūdį apie kruopščiai įrašų studijoje gludintas dainas. Taip pat lauks proga išgirsti daugumą Nacionaliniame dramos teatre pastatyto spektaklio „Išvarymas“ dainų kur kas intymesnėje erdvėje – po pramogų salės „Vakaris Vilnius" skliautais.

 

„Meile tu“, „No More Drama“, „Būkim geriausiais draugais“ bei kiti kūriniai, jau užėmę reikšmingą vietą įvairaus amžiaus melomanų grojaraščiuose, žinoma, irgi nuskambės, savo šiluma ir gyvu atlikimu sklaidydami rudenišką darganą. Antrojoje koncerto dalyje kibirkščiuos daug šokių muzikos, priversiančios pakilti nuo kėdžių ir pajudėti pašėlusiomis trajektorijomis drauge su Sauliumi Prūsaičiu bei jam talkinsiančiais muzikantais.

 

Koncerto pradžia 20:00 val., o publika kviečiama rinktis jau 19:00 val. – „Vakaris Vilnius“ padės nenuobodžiauti!

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti