Renginių kalendorius
  Gruodis 2014 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Stasys Povilaitis su grupe. Šventinis koncertas
2014 12 13 Šeštadienis
18:00 - 20:00
Kongresų rūmų salė, Vilnius http://www.bilietai.lt/lt/event/22782
Lietuvos estrados klasikas Stasys Povilaitis gruodį kviečia į šventinių koncertų ciklą. Neseniai penkiasdešimties metų scenos jubiliejų atšventęs maestro atrodo nepavaldus laikui. Jo balsas toks pat skambus, kaip prieš pusę amžiaus, akyse niekada negęsta šelmiškos ugnelės, o energijos galėtų pavydėti daugybė jaunesnių atlikėjų.

Su grupe koncertuojantis vienas gerbiamiausių Lietuvos scenos grandų turi neišsemiamą dainų repertuarą. Jei nuspręstų sudainuoti visas, koncertas virstų maratonu.

Per daugelį sėkmingų metų scenoje S.Povilaitis užaugino tiek visuotinai populiarių dainų, kad jo programoje – vien klasika tapę kūriniai. Ir jauni, ir seni mintinai žino ir drauge su maestro traukia: „Švieski man vėl“, „Dar širdyje ne sutema“, „Sudeginti tiltai“, „Laimės vainikas“ ir kitas gražiausias dainas.

Dainininkas savo publiką vadina viena didele šeima, gimine susėdusia prie vieno ilgo stalo. Vieni su jo dainomis sulaukė brandaus amžiaus, kiti- užaugo, o jauniausieji dar tik dabar juos atranda. Dainininką gerbia ir myli ištisos kartos, o jo atliekamos populiariausios dainos jau tapo nemirtingos.

Šilto ir šalto gyvenime patyręs, vargo matęs ir šventę švęsti mokantis S. Povilaitis per savo koncertus žavi nuoširdumu ir atvirumu. Jis toks, kaip ir mes visi: gyvenime ėjęs per tas pačias patirtis, todėl suprantantis ir atjaučiantis, įkvepiantis. Maestro artimas visai Lietuvai: ir didelio miesto gyventojui, ir mažesnio miesto, miestelio ar kaimo žmogui.

Visuomet nuoširdaus, publikos mylimo ir jai tokius pačius jausmus nuo scenos siunčiančio S. Povilaičio koncertas įvyks: gruodžio 11d. Šiauliuose, koncertų salėje “Saulė"; 12d. – Marijampolėje, Kultūros centre; 13d. – Vilniuje, Kongresų rūmuose; 14d. – Tauragėje, Kultūros centre; 18d. – Panevėžyje, J.Miltinio dramos teatre; 19d. - Kaune , kultūros rūmuose “Girstutis”; 21d. – Klaipėdoje, Koncertų salėje; 28d. – Alytuje, Kultūros ir komunikacijos centre.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti