Renginių kalendorius
  Gruodis 2015 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
"Šviesos misterija"
2015 12 27 Sekmadienis
16:00 - 17:30
Raudondvario Dvaro Menų Inkubatorius, Pilies 1, Raudondvaris, Kauno raj.
http://www.bilietai.lt/lt/event/28402

"Šviesos Misterija" - tai sielos būsena, alsuojanti gyva muzika, žodžiais, poezija, judesiu, šviesomis. Čia atsiveria pakylėtas, išgrynintas, kupinas tikrumo, jautrumo, nuoširdumo pasaulis, kuriame ištirpsta žmogiškosios kaukės, vaidmenys, nurimsta aistros ir pašėlęs gyvenimo tempas - dangus vėl dovanoja žmogiškajai sielai aukštį, kūnas prisipildo lengvumo ir širdis - šviesos.


„Šviesos Misterija“ - muzikinis projektas, kuriame žvilgsnis į muziką kur kas platesnis. Naujo, šviesaus muzikos skambesio paieškose neišvengiamai susibūrė profesionalių, tarptautinėse bei Lietuvos scenose nuolat koncertuojančių muzikantų ir menininkų kolektyvas. Netradicinis ir netikėtas muzikos instrumentų derinys, jų panaudojimas ir tarpusavio sintezė, kontrastuojantys klasikinio ir džiazinio dainavimo stiliai, suteikė galimybę P. Čaikovskio, A. Dvoržako, R. Rodžerso, L. Bernšteino, Stingo, Mandy Moore ir kt. kompozitorių kūrinius išgirsti kitaip. Gimė naujas, ypatingas skambesys, leidžiantis naujai išgirsti klasikinės, folkloro, džiazo, miuziklo ir pop muzikos šedevrus.


Koncertinių kanklių, smuiko, gitaros stygose, o ir kituose instrumentuose, šių spalvingų muzikos žanrų kūriniai suskambo savitai ir netradiciškai.
Tačiau tai – ne tik koncertas, kuriame persipina skirtingų muzikos stilių gijos. Tai muzikinė istorija-pasakojimas, kurioje šokio, muzikos ir poezijos žaismės susijungia į vieną ratą. „Šviesos Misterija“ – tai jaudinanti ir paslaptinga istorija, kurios pagrindinė ašis – trys kontrastingos gamtos dievybės bei žemiškas žmogus, savyje talpinantys visus jos atspalvius, per šokį, muziką ir poeziją skleidžiantys šviesos paslaptį. Gamtos deivių balsais skambės: Kristina Siurbytė (klasikinis vokalas) 
Akvilė Garbenčiūtė (džiazinis vokalas)
šviesos burtus muzikos garsais perteiks:
Ingrida Kurienė (koncertinės kanklės/ perkusija)
Milda Kazakevičiūtė (smuikas/ klavišiniai)
Marius Bučys (gitara/ perkusija)
Žodžiais burtus kurs:
Virginija Kochanskytė (aktorė)
Burtus šokio judesiais kurs:
Viltė Kazlauskaitė (šokis)
Aleksandras Jankauskas (choreografija)
Tautvydas Stanelis (projekcijų/ šviesų režisierius)
Erikas Mineikis (garso režisierius)
Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti