Renginių kalendorius
  Lapkritis 2014 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
The Beatles istorija
2014 11 24 Pirmadienis
19:00 - 20:30
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius, http://www.tiketa.lt/the_beatles_istorija_53437
Jausminguose koncertuose “THE BEATLES istorija“ - muzikos grandų kūryba Rafailo Karpio, Jokūbo Bareikio lūpomis.

Į sceną grįžta žinomi šalies atlikėjai su programa „The Beatles istorijos“, kurie pristatys visame pasaulyje žinomų atlikėjų populiarias dainas – tai tarsi gyvoji popmuzikos istorijos pamoka. Aktorius Jokūbas Bareikis ir operos atlikėjas Rafailas Karpis prisimins nemirtingą „The Beatles“ kūrybą.

Tai puiki muzikinė dovana tiems, kurie vertina puikų atlikimą ir neabejotiną pripažinimą pelniusią muziką. Be to, „Istorijos“ - galimybė pasimėgauti garsių Lietuvos artistų talentu nedidelėje koncertinėje erdvėje. Šis gyvai atliekamos muzikos renginių ciklas skirtas supažindinti Lietuvos publiką su pasaulinių muzikos garsenybių biografija, repertuaru ir keliu i šlovę.

Šiemet bus pagerbta legendinė Liverpulio ketveriukė – populiariausia visų laikų muzikos grupė „The Beatles“. Jos kūrybinį palikimą publikai primins operos solistas Rafailas Karpis ir Vilniaus Mažojo teatro aktorius Jokūbas Bareikis. Abu artistai puikiai pažįstami koncertų lankytojams ir „Triumfo arkos“, „Auksinio balso“ bei daugelio kitų populiarių televizijos šou žiūrovams.

Teatralizuotuose koncertuose skambės visos gražiausios „The Beatles“ dainos, kurios žavi tiek vyresnę publiką, tiek muzika besidomintį jaunimą. Atlikėjai ruošiasi kruopščiai – ne tik repetuoja dainas, bet ir nagrinėja „The Beatles“ istoriją, kurią koncertuose perteiks publikai. Muzikine programos dalimi ir dainų parinkimu rūpinasi patyręs profesionalas – dainininkas Povilas Meškėla.

„Abu turime svajones, kurios – skirtingos. Rafailo svajonė – eiti į sceną su „The Beatles“ repertuaru. Jis – prisiekęs šios grupės gerbėjas, atmintinai žino visus jos istorijos faktus. Tiesiog vaikščiojanti „bitlų“ enciklopedija.

Mano svajonė – dainuoti scenoje. Šiuose koncertuose galėsiu tai daryti ne tik su puikiu profesionaliu vokalistu, bet ir atlikti genialias dainas. Nieko geriau norėti neįmanoma.

Pamenu, kai buvau visai mažas, tėvai turėjo patefoną su plokštelėmis. Jų tarpe buvo viena ar dvi „The Beatles“ plokštelės. Jos ir buvo mano "nusavintos", flomasteriu taškeliais pažymėtos mėgstamiausios mano dainos. „Bitlų“ muzika visada turės savo klausytoją. Todėl pagalvojau, kad būtų visai smagu padaryti tarsi biografinį koncertą, kur ne tik atliktume jų dainas, bet kalbėtume apie jų kūrybą, gyvenimo faktus“, - sako Jokūbas Bareikis.

„The Beatles“ pirmąsyk išgirdau vaikystėje, dar kai lankiau vaikų darželį. Netrukus ir plokštelė namie atsirado. Tada ir prasidėjo: pradėjau kolekcionuoti jų įrašus, knygas apie grupę bei įvairiausią su jais susijusią atributiką. Patiko ne vien jų muzika, bet ir pati jų susikūrimo istorija, atkaklumas bei užsispyrimas siekiant savo tikslo. Bus itin smagu prie šios muzikos prisiliesti scenoje“, - pritaria Rafailas Karpis.

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti