Renginių kalendorius
  Kovas 2018 
Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
2627281234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Žalvarinis | Einam Tolyn
2018 03 06 Antradienis
18:30 - 20:30
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Vilnius
Ekspresyvi folkroko grupė iš Vilniaus „Žalvarinis“ – viena žymiausių modernaus folkloro grupių Baltijos šalyse, savo veiklą pradėjusi 2001 metais. „Žalvarinio“ pagoniškų dainų ir sutartinių aranžuotės žavi įvairiais stiliais – nuo lengvo iki sunkaus roko, įpinant bliuzo ir džiazo elementų. Pagrindiniu savo veiklos tikslu muzikantai nurodo siekį atgaivinti nykstančias lietuvių liaudies dainas, pateikti jas šiuolaikiškai ir patraukliai. Nacionalinė biblioteka „Žalvarinio“ grupės gerbėjams dovanoja susitikimą su muzikantais ir pristato ką tik pasirodžiusį jų albumą „Einam tolyn“.

Per šešiolika gyvavimo metų įrašyti šeši muzikos albumai, grota beveik visoje Lietuvoje, didžiausiuose festivaliuose, dalyvauta koncertuose „Baltijos keliui“ atminti, Nepriklausomybės dienos minėjimuose Lietuvoje ir užsienyje. Grupė aistringų gerbėjų turi ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kinijoje, Austrijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse, kuriose ne kartą koncertavo. „Žalvarinio“ muzika skamba filmų garso takeliuose, radijo stotyse, televizijoje, ir yra įtraukta į abiturientų muzikos egzamino klausimyną.

Šiemet vasario 16 d. grupė išleido naujausią dvigubą vinilo albumą „Einam tolyn“ ir to paties pavadinimo CD. Albumas skirtas atkurtos Lietuvos šimtmečiui paminėti. Susitikę klausysimės naujojo albumo dainų gyvo akustinio skambesio, žiūrėsime vaizdo klipus, kalbėsime, komentuosime ir pasitiksime artėjančią Kovo 11-ąją.

Renginyje dalyvauja Robertas Semeniukas (vokalas, gitara), Sigita Jonynaitė-Būdienė (vokalas), Ineta Meduneckytė-Tamošiūnienė (vokalas).

https://www.youtube.com/watch?v=w2rO4Uw_cBM

Laukiame jūsų Renginių erdvėje, III a.
Papildoma informacija: zalvarinis ir http://zalvarinis.lt/

Atlikėjai:
Norint klausytis reikia prisijungti
Kraunama
NAUDOJATE NELEISTINAS PROGRAMAS, PRAŠOME PAŠALINTI, NORINT NAUDOTIS TINKLAPIU.

Išleista atnaujinta mobili aplikacija

Informuojame, kad yra išleista nauja mobilios aplikacijos versija, kurioje yra atnaujintas ir sutvarkytas prisijungimas naudojant Facebook. Prašytume kuo skubiau atsinaujinti, kad galėtumėte patogiai naudotis mobilia aplikacija.
Uždaryti